52 900 ₴
Твердопаливні котли KRONAS UNIC (тип КТК) виробляються на великому заводі європейського зразка, розташованому в м. Чернігів, і відзначаються компактними розмірами та універсальністю.
Високоефективні котли зі сталевим теплообмінником КРОНАС УНІК можуть бути встановлені в різних приміщеннях з урахуванням оптимальної потужності – від 15 до 30 кВт. Експлуатація обладнання можлива виключно в режимі ручної подачі палива.
У серії UNIC представлені моделі потужністю: 15, 20, 25 і 30 кВт.
Вартість обладнання залежить від наявності/відсутності автоматики.
У конструкції передбачена містка топка, об’єм якої залежить від певних показників потужності конкретної моделі:
Значні об'єми топки дозволяють виконувати дозавантаження палива 1-2 рази на добу.


Сталева конструкція котла KRONAS UNIC виготовлена з використанням жароміцної європейської сталі товщиною 6 мм. Стінки подвійного типу розділені водяними перегородками, а декоративна обшивка «приховує» шар теплоізоляції.
В основі конструкції виробник використав:
Твердопаливні котли КРОНАС УНІК можуть експлуатуватися як з механічним регулятором тяги, так і з електронною автоматикою (розширена комплектація).
Головний принцип автоматики у всіх моделях даної серії – контроль інтенсивності горіння за рахунок подачі турбіною необхідної кількості повітряних мас. Також передбачена можливість підключення до контролера циркуляційного насоса системи опалення.
Наявність достатньої кількості дверей у конструкції котла KRONAS серії UNIC спрощує процес подальшої експлуатації обладнання та його періодичного обслуговування.
Ключові переваги:
1. ККД – від 85%.
2. Ефективна робота на різних видах палива, від чого залежатиме тривалість експлуатації – від 6 до 48 годин.
3. Можливість використовувати різні види твердого палива.
4. Поєднання місткої топкової камери разом із розвиненою системою теплообміну, а тому висока ефективність у роботі обладнання буде забезпечена навіть в умовах змінного навантаження.
5. Дозавантаження палива можна виконувати під час роботи котла, не зупиняючи процес обігріву приміщень.
6. Продумане розташування каналів допомагає зберегти тепло всередині котла протягом тривалого часу, передаючи його теплоносію. В результаті вдасться підтримувати стабільний температурний режим, тим самим скорочуючи кількість завантажень палива.
7. Адаптований для роботи з механічним регулятором тяги або електронним блоком управління та турбіною.
8. Надійність ― всі котли пройшли випробування під тиском.

Опалювальні котли оснащені «універсальним» димоходом, а це означає, що вихід димоходу може бути спрямований горизонтально або вертикально. Завдяки вертикальному димоходу вдається значно розширити можливості подальшого монтажу агрегату.
Котли тривалого горіння KRONAS серії UNIC можна встановлювати в комерційних, побутових або виробничих приміщеннях, де вже облаштована система центрального опалення. Залежно від потужності можна обрати обладнання для будь-яких приміщень площею від 80 до 300 м².
Незважаючи на те, що основним видом палива вважається кам'яне вугілля, додатково також можна застосовувати:
Найвищий ККД досягається при використанні вугілля, а тривалість горіння становить від 24 годин і більше. Представлене обладнання може працювати в будь-яких системах – відкритого/закритого типу.


1. Котел у зборі.
2. Інструкція з експлуатації.
3. Технічний паспорт.
4. Запобіжний клапан.
5. Комплект для чищення котла.
Доставка котлів тривалого горіння Kronas UNIC здійснюється транспортними компаніями "Нова Пошта", "Делівері", "САТ" у всі регіони України: Дніпро, Київ, Івано-Франківськ, Кіровоград, Донецьк, Сумми, Рівне, Чернігів, Полтава, Чернівці, Херсон, Вінниця, Запоріжжя, Львів, Харків, Хмельницький, Житомир, Тернопіль, Луганськ, Одеса, МіколаЇв, Черкаси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kronas |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 25 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Регулювання потужності, від | 50 % |
| Регулювання потужності, до | 100 % |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Брикети, Кам'яне вугілля, Антрацит, Торф |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Закрита |
| Об'єм камери згоряння | 102 л |
| Об'єм води в котлі | 84 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Площа обігріву | 250 кв.м |
| Колір | Жовтий |
| Вага | 338 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Механічне |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1.5 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 58 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1531 мм |
| Ширина | 606 мм |
| Глибина | 1029 мм |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Охолоджуючий контур | Так |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Так |