49 400 ₴
Твердопаливний котел Almax Class S (КТН) 10-25 кВт – серія сучасних котлів тривалого горіння преміум-класу, що відрізняються надійною конструкцією. Таке обладнання зі сталевим теплообмінником може працювати як у режимі з ручною подачею палива, так і з автоматичною подачею (котел адаптований під встановлення пальника факельного типу). Вибір конкретної моделі залежить від площі приміщення. Виходячи з цього, запропоновано моделі потужністю 10 кВт, 12 кВт, 15 кВт, 20 кВт і 25 кВт.
Всі котли Almax class S виготовлені з жароміцної легованої сталі марки 09Г2С товщиною 6 мм. Агрегат необхідно встановлювати на рівну і тверду поверхню, дотримуючись основних рекомендацій виробника щодо системи вентиляції в приміщенні.
Котли тривалого горіння Almax Class S мають містку завантажувальну камеру, обсяг якої залежить від показників потужності конкретної моделі:

Сучасні котли Almax серії Class S створені з використанням надійних матеріалів, які не деформуються при підвищенні температури. Збірно-зварена конструкція має подвійні стінки та має форму паралелепіпеда.
Обладнання для обігріву приміщень складається з наступних комплектуючих, елементів:
У передній частині твердопаливних котлів Almax Class S розташовані й інші дверцята (крім завантажувальних): ревізійні – для чищення колосникових решіток і дверцята для періодичного очищення конвекційної частини.
Усі твердопаливні котли від виробника Almax оснащені топочною камерою оптимального об’єму, розрахованою на спалювання такої кількості палива, яка необхідна для підтримання ідеальної температури повітря.
Основні переваги сучасного обладнання:
1. Номінальне значення ККД – 86%.
2. Продумана конвекційна конструкція – збільшений 4-ходовий горизонтальний теплообмінник, дозволяє ефективно використовувати отримане тепло, яке виділяється навіть при спалюванні низькокалорійних видів твердого палива.
3. Під декоративною обшивкою є теплоізоляція, а подвійні стінки конструкції розділені за допомогою водяних перегородок.
4. Форсунки для подачі вторинного повітря розташовані по всьому периметру камери згоряння.
5. Кількість повітря, необхідна для згоряння палива, регулюється автоматично – за допомогою блоку управління.
6. До контролера можна підключити циркуляційний насос системи опалення у разі потреби.
7. Можливість переобладнати обладнання у повноцінний пелетний котел. Для цього потрібно придбати пальник, шнек подачі та бункер (від 15 кВт і вище).
8. Сучасний дизайн обладнання. Порошкове фарбування.
9. Великий термін експлуатації обладнання – 15 років.
Для швидкого зливу води з котла виробник передбачив наявність окремого штуцера, розташованого на бічній стінці корпусу в нижній частині.
Котли Almax Class S (КТН) 10-25 кВт зі сталевим теплообмінником можна встановлювати в різних приміщеннях – побутових, комерційних і виробничих, а також в інших приміщеннях, де організовано систему центрального опалення. Площа приміщень коливається в межах 60–250 м².
Найбільші показники теплопродуктивності досягаються при спалюванні кам'яного вугілля. Крім вугілля, в якості палива також можна використовувати:
Час роботи котла на одному завантаженні залежить від обраного виду палива: від 6 до 18 годин.


1. Котел у зборі.
2. Комплект автоматики (блок керування і вентилятор).
3. Комплект для чищення котла.
4. Запобіжний клапан.
5. Інструкція з експлуатації.
6. Технічний паспорт.
Доставка твердопаливних котлів тривалого горіння Almax Class S здійснюється транспортними компаніями «Нова Пошта», «Делівері», «САТ» в усі регіони України: Дніпро, Київ, Івано-Франківськ, Кіровоград, Донецьк, Суми, Рівне, Чернігів, Полтава, Чернівці, Херсон, Вінниця, Запоріжжя, Львів, Харків, Хмельницький, Житомир, Тернопіль, Луганськ, Одеса, Миколаїв, Черкаси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Almax |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Регулювання потужності, від | 50 % |
| Регулювання потужності, до | 100 % |
| Тип котла | Тривалого горіння |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Пелети, Брикети, Кам'яне вугілля, Антрацит, Торф |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Закрита |
| Об'єм камери згоряння | 62 л |
| Об'єм води в котлі | 64 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Кількість теплообмінників | 4 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Площа обігріву | 150 кв.м |
| Колір | Червоний |
| Вага | 312 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Автоматичне |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 1.5 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 58 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1370 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 950 мм |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Охолоджуючий контур | Так |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Так |